spacer





 

 

 

 

 
 
Algemene info - Wie?

Miet Smeets, Coördinator SPIL
Tel. 011 23 72 99
E-mail: miet.smeets@limburg.be

Jeroen Dillen, Stafmedewerker SPIL
Tel. 011 23 72 91
E-mail: mailto:jeroen.dillen@limburg.be  

Veerle Umans, Netwerkcoördinatie kinderen en jongeren
Tel. 011 23 72 81
E-mail: veerle.umans@limburg.be  

Marjet Vanderstraeten, Stafmedewerker Functie 1A
Tel. 011 23 72 98
E-mail: marjet.vanderstraeten@limburg.be

Ingrid Meuwis, Externe Ombudspersoon SPIL
Tel. 0494 30 48 33 (GSM)
      0800 99 395 (Gratis nummer)
E-mail: ingrid.meuwis@ombudsfunctieggz.be

Marlies Thonnon Externe Ombudspersoon SPIL
Tel. 0495 57 44 33 (GSM)
      0800 99 395 (Gratis nummer)
E-mail: marlies.thonnon@ombudsfunctieggz.be

 

 


Created by Sanmax