spacer





 

 

 

 

 
 
Nieuws

 

Opgelet: wijziging contactgegevens SPIL en LIGANT vanaf 1 augustus 2019

 

De vijf provinciale overlegplatforms voor geestelijke gezondheid zullen weldra fusioneren tot één nieuw Vlaams Overlegplatform Geestelijke Gezondheid. Als gevolg hiervan wijzigen onze contactgegevens.

 

Overlegplatform Geestelijke Gezondheid, antenne Limburg, coördinatie/staf/projectwerking

 

Miet Smeets

miet.smeets@overlegplatformgg.be

011 10 09 96

Jeroen Dillen

jeroen.dillen@overlegplatformgg.be

011 10 09 96

Geert Rogiers

geert.rogiers@overlegplatformgg.be

011 10 09 96

Claudia Vervoort

claudia.vervoort@overlegplatformgg.be

011 10 09 96

 


Overlegplatform Geestelijke Gezondheid, antenne Limburg, ombudsfunctie

 

Ingrid Meuwis

ingrid.meuwis@overlegplatformgg.be

011 10 09 97

Marlies Thonnon

marlies.thonnon@overlegplatformgg.be

011 10 09 97

 


Ligant, Limburgs netwerk geestelijke gezondheid voor kinderen en jongeren

 

Veerle Umans

veerle.umans@ligant.be

011 10 09 98

Dries Vanderputte

dries.vanderputte@ligant.be

011 10 09 98

Hilde Seys

hilde.seys@ligant.be

011 10 09 98

Siham Machkour

siham.machkour@ligant.be

011 10 09 98

 


Wil je meer informatie over de werking van SPIL en van de Limburgse netwerken voor Geestelijke Gezondheid?
Abonneer je dan op onze gezamenlijke nieuwsbrief (driemaandelijks) of nieuwsflash (tweewekelijks).

Inschrijven nieuwsbrief | Inschrijven nieuwsflash

 

 

 

 


Created by Sanmax